Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:

Barierki U-12a "olsztyńskie"

Barierki U-12a - typ olsztyński

Bariery rurowe owalne typu "O" tzw. bariery typu olsztyńskiego zabezpieczają chodniki, wyznaczają ścieżki rowerowe, chronią pieszych przed nagłym wtargnięciem na jezdnię. Bariery olsztyńskie są wykonane z rury ocynkowanej i są pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. W naszej ofercie można znaleźć barierki typu olsztyńskiego o długości 1,5 i 2 metry. Na specjale zamówienie produkujemy także inne rozmiary barierek chodnikowych. 

Bariery typu olsztyńskiego

Bariery olsztyńskie - zaliczają się do grupy barier drogowych U-12a. Składają się z jednego słupka, a także z owalnego przęsła rurowego. Służą przede wszystkim do zabezpieczenia miejsc ogólnodostępnych jak chodniki, ścieżki rowerowe, urzędy czy szkoły. Bariery olsztyńskie pozwalają na zabezpieczenie i ostrzeżenie o możliwych zagrożeniach. 

Bariery olsztyńskie U-12a- a jako ogrodzenia segmentowe można umieszczać np. obok jezdni, w chodnikach, na krawędzi pobocza, na pasie dzielącym jezdnie, na wysepkach przystanków tramwajowych od strony jezdni dla wygrodzenia torowiska.

Kiedy bariery typu olsztyńskiego będą przeznaczone do montażu na jednym odcinku, powinny wówczas być zakończone słupkiem kończącym. Istotną kwestią jest, aby ilość słupków kończących odpowiadała ilości odcinków montażowych.

Bariery olsztyńskie występują przeważnie w dwóch długościach 1,5 i 2 metry. W zależności od ukształtowania terenu oraz przeznaczenia barier można także wybrać średnicę rury, z której jest zrobiona bariera do wyboru fi 48,3 mm, 60,3 mm oraz łączone słupy boczne fi 60,3 mm, a poprzeczka 48,3 mm. 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem, chętnie pomożemy i doradzimy, jakie bariery drogowe i chodnikowe wybrać. Stworzymy także plan infrastruktury oraz dobierzemy odpowiednie produkty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl