Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:

Słupki parkingowe z kulą

Słupki parkingowe stosuje się głównie w obszarze zabudowanym w celu blokowania wjazdu na chodnik, deptaki czy ścieżki rowerowe. Słupki parkingowe sprawdzają się także podczas wyznaczania ciągów komunikacyjnych oraz do ochrony infrastruktury miejskiej. Słupki parkingowe z kulą pełnią też funkcję ozdobną ze względu na swoje wyjątkowe zakończenie. 

Słupki parkingowe z kulą

Słupki parkingowe stosuje się głównie w obszarze zabudowanym w celu blokowania wjazdu pojazdów na chodniki, ciągi komunikacyjne, deptaki, ścieżki rowerowe oraz inne miejsca wyłączone z ruchu. Doskonale sprawdzają się też do wytyczania ciągów komunikacyjnych czy do ochrony dowolnej infrastruktury miejskiej jak np. słupy oświetleniowe, hydranty czy wiaty przystankowe.

Wykonujemy słupki parkingowe w wersji do zabetonowania, przykręcane do podłoża, składane oraz z możliwością łatwego czasowego demontażu (do stosowania w miejscach, gdzie konieczny jest obsługowy lub interwencyjny wjazd na dany teren).

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl