Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania

Sygnalizacja świetlna wahadłowa

Bezprzewodowe zestawy sygnalizacji świetlnej wahadłowej służą do automatycznego sterowania ruchem wahadłowym. Sygnalizacje wahadłowe są wykorzystywane w miejscach gdzie prowadzone są roboty drogowe, w których niemożliwy jest przejazd pojazdów w dwóch kierunkach. 

Sygnalizacja wahadłowa

Sygnalizacja wahadłowa to rozwiązanie, które umożliwia sterowanie ruchem drogowym oraz pieszym w miejscach, gdzie nie ma możliwości płynnego ruchu pojazdów. Dzięki zastosowaniu sygnalizacji wahadłowej możliwe jest rozładowanie korków oraz zapewnienie właściwego kierowania ruchem pojazdów na podstawie odpowiedniego schematu organizacji ruchu. Zastosowanie sygnalizacji wahadłowej znacznie zwiększa bezpieczeństwo pojazdów na zwężonym odcinku drogi, gdzie do tej pory występował ruch dwukierunkowy po dwóch pasach jezdni a po zwężeniu dostępny jest tylko jeden pas jezdni. 

W naszej ofercie dostępna jest sygnalizacja wahadłowa w różnych wariantach:

- sygnalizator 2 - komorowy (tylko światło czerwone i zielone, średnica świateł fi 200 lub fi 300),

- sygnalizacja 3 - komorowa (światło czerwone, żółte i zielone, średnica świateł fi 200 lub fi 300)

Oferujemy również sygnalizację na skrzyżowania 3-wlotowe (typu T) oraz 4-wlotowe (typ X). Wszystkie sygnalizatory w naszej ofercie działają na oszczędnych i trwałych diodach LED. Na życzenie Klienta możemy wykonać również sygnalizacje nietypowe z większą ilością lub innymi kolorami świateł. Produkujemy również sygnalizacje zasilane energią słoneczną, z paneli solarnych. 

W naszej ofercie można także znaleźć części zamienne do sygnalizacji wahadłowych różnych producentów. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl