Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lampy drogowe U-35 zmierzchowe 

Lampy drogowe zmierzchowe (nazywane także - lampy U35a nocne) to najpopularniejsze lampy drogowe spotykane na budowach i w miejscu robót drogowych. Są to lampy drogowe o stosunkowo niewielkiej sile światła (około 10 - 20 cd), które włączają się tylko po zapadnięciu zmierzchu (dzięki wbudowanemu czujnikowi zmierzchowemu lampy wyłączają się w dzień a włączają w nocy). siła światła jest wystarczająca aby zapewnić widoczność w nocy.

Atrakcyjna cena (tańsza niż lampy dzienne)

Bardzo długi czas pracy na baterii

Technologia LED

Świeci tylko w nocy 

Zasilanie bateryjne 4R25 6V

  

Automatyczne włączanie po zmierzchu

Drogowe lampy U-35- zmierzchowe 

Lampy U-35 zmierzchowe występują w wersji ze światłem koloru żółtego (niekiedy określane też jako pomarańczowe czy bursztynowe) używane w celach ostrzegawczych oraz ze światłem koloru czerwonego, które sugerują, że za lampą należy się zatrzymać (najczęściej stoją przed uskokiem, wykopem itp).Źródło światła to w zależności od lampy jedna lub dwie diody LED, których światła wzmacniają specjalnie wyprofilowane klosze. Wszystkie oferowane w naszym sklepie lampy są zgodne z normą EN 12352. Lampy mogą być jedno lub dwubateryjne. Do lamp stosuje się standardową baterię drogową 4R25. Jeśli interesują Państwa lampy drogowe U-35a zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą lamp drogowych U-35 dziennych oraz z bateriami do lamp drogowych.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl