Zadzwoń do nas:    91 307 88 23    731 998 823 

Łąki Antysmogowe

Uprawa łąki antysmogowej przy drodze oraz w innych miejscach pozytywnie wpływa na jakość powietrza, a także poprawia walory estetyczne. Łąka antysmogowa jest bezproblemowa i nie wymagająca w uprawie. Z pewnością jest o ona o wiele łatwiejsza niż prowadzenie i utrzymywanie tradycyjnego trawnika, który trzeba dosyć często kosić oraz nawadniać. Łąka antysmogowa to pewnego rodzaju osobny ekosystem, który tworzymy już od rzucenia w glebę pierwszego wyselekcjonowanego ziarna. Łąka staje się schronieniem dla owadów, ptaków i małych ssaków. Dlatego to idealne rozwiązanie na utrzymanie terenu zielonego. 

Łąka antysmogowa to charakterystyczna mieszanka roślin, które wykazują właściwości oczyszczające powietrze. 

Antysmogowa łąka kwietna to mieszanka różnorodnych gatunków roślin, które dzięki swoim właściwościom zatrzymują zanieczyszczenia powietrza. Najczęściej ich łodygi i liście są pokryte małymi włoskami, a ich powierzchnia delikatnym woskiem.

Łąki antysmogowej nie trzeba regularnie podlewać, dzięki temu oszczędzamy wodę, której przecież zapasy powoli się kończą. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl