Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lampy dzienno-nocne U-35a (lampy całodobowe U-35)

Lampy całodobowe są stosowane w miejscu prac drogowych lub na budowach tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania szczególnej ostrożności. Lampy charakteryzują się: 

Mocne światło, widoczne całą dobę

Automatyczna regulacja siły światła

Technologia LED

Zasilanie bateryjne baterie 4R25 6V

Zgodne z normą EN 12352

Czas pracy (błysk) do kilkuset godzin 

Lampy dzienno-nocne U-35a (lampy całodobowe U35)

W przeciwieństwie do lamp zmierzchowych działają całą dobę, świecąc mocnym światłem, widocznym nawet podczas jasnego dnia, na tle świecącego słońca. Siła światła lamp dzienno-nocnych U-35a to od kilkudziesięciu do kilkuset kandeli.

Lampy U-35 dzienno-nocne mają przede wszystkim światło barwy żółte (pomarańczowej, bursztynowej) choć czasami stosuje się także lampy czerwone.
Źródło światła to w zależności od lampy lub więcej diody LED, których światła wzmacniają specjalnie wyprofilowane klosze. Przy światłach całodobowych liczba diod może być dużo większa niż przy lampach zmierzchowych ze względu na to, że te lampy muszą dawać dużo mocniejsze światło.
Wszystkie oferowane w naszym sklepie lampy są zgodne z normą EN 12352. Niektóre z oferowanych w drogbit.pl lamp U-35 całodobowych spełniają także normę L8M oraz L8H a więc mogą być stosowane w miejsce pulsatorów wczesnego ostrzegania o średnicy 200 mm w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Lampy te są dwubateryjne. Do lamp stosuje się standardową baterie drogowe 4R25.


Jeśli interesują Państwa lampy drogowe U-35a zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą lamp drogowych U-35 zmierzchowych oraz z bateriami do lamp drogowych.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl