Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania

Łąki kwietne i łąki antysmogowe to oszczędny i ekologiczny sposób na utrzymanie terenów zielonych przy drogach i w innych miejscach publicznych. Łąka kwietna nie wymagają częstego koszenia, jak w przypadku trawników. Łąka kwiatowa - antysmogowa jest wytrzymała na suszę, nie potrzebuje regularnego nawadniania, aby atrakcyjnie wyglądać. 

Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki kwiatów, ziół i pożytecznych chwastów, których liście są pokryte małymi włoskami zatrzymującymi miejskie zanieczyszczenia łąka antymsmogowa oczyszcza powietrze, walczy z ociepleniem klimatu i miejskim smogiem, który jest groźny dla naszych organizmów. 

Łąki kwiatowe i antysmogowe to również duża oszczędność dla zarządców dróg - w przeciwieństwie do zwykłej trawy nie wymagają one tak częstego podlewania, zatrzymują w glebie wodę opadową. Nie potrzebują również tak częstego koszenia co pozwala oszczędzić na pielęgnacji. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kwiaty, które rosną na łące wspierają też pszczoły i owady miododajne, które są niezbędne aby ekosystem mógł prawidłowo funkcjonować. 

UWAGA! WYCENIAMY I REALIZUJEMY NIETYPOWE PRODUKTY SPOZA OFERTY SKLEPU!

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:  tel. 91 307 88 23 lub 534 998 823 lub 731 998 823

JESTEŚMY TEŻ DOSTĘPNI ZA POŚREDNICTWEM MAILA: biuro@drogbit.pl

 

Łąka kwiatowa - antysmogowa - opakowanie 100 gram Łąka kwiatowa - antysmogowa - opakowanie 100 gram
Producent: drogbit.pl
Cena: 177,12 zł (netto: 144,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Łąka kwietna - antysmogowa - opakowanie 500 gram Łąka kwietna - antysmogowa - opakowanie 500 gram
Producent: drogbit.pl
Cena: 708,48 zł (netto: 576,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl