Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania

Pulsatory - Lampy wczesnego ostrzegania

Pulsatory - Lampy wczesnego ostrzegania

Lampy wczesnego ostrzegania można stosować w konfiguracji pojedynczej (jedna lampa migająca) lub podwójnej (dwie lampy migające synchronicznie).Ze względu na dużą siłę światła lampy te zasilane są dużymi akumulatorami 12/24 V (jak akumulatory samochodowe). Lampy dostarczane są z przewodem i klemami do akumulatora. Akumulatory należy dokupić osobno.
 
 

Bardzo mocne światło, widoczne z 1 km

Zgodna z normą EN 12352 oraz polskimi przepisami

Zasilana akumulatorami 12 lub 24 V

W zestawie kabel i klemy do akumulatora

Tryb świecenia pulsatorów - światło pulsujące

Niezbędne przy pracach na drogowych

Pulsatory - Lampy wczesnego ostrzegania

Lampy wczesnego ostrzegania, nazywane również pulsatorami wczesnego ostrzegania to zupełnie inna siła lamp ostrzegawczych. Podczas gdy lampy dzienno-nocne U-35a mają zazwyczaj siłę światła kilkuset cd (kandeli) to lampy wczesnego ostrzegania osiągają siłę światła nawet do 20 000 cd. Wszystko dlatego, że pulsator wczesnego ostrzegania powinien być, zgodnie z przepisami (Dziennik Ustaw) widoczny nawet z odległości 1000 metrów. Lampy wczesnego ostrzegania stosuje się przy pracach drogowych na drogach szybkiego ruchu i autostradach - po to, aby kierowca mógł odpowiednio wcześniej zobaczyć, że w oddali prowadzone są prace drogowe.

Kolor światła lamp jest żółty (pomarańczowy, bursztynowy), a źródłem światła jest od jednej do kilkudziesięciu nawet diod Super - LED.
Wszystkie lampy pulsacyjne oferowane w naszym sklepie są zgodne z europejską normą EN 12352, spełniają wymagania dla klas L8M, L9M a także dla najbardziej wymagającej klasy L9H (przy lampach o średnicy co najmniej 300 mm). Pulsatory wczesnego ostrzegania stosuje się także na tablicach zamykających i ostrzegawczych U-26a i U-27 oraz nad tablicami informującymi o remontach czy przebudowach.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl