Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:

Bariera U-12a z poprzeczką 

Barierka U-12a z poprzeczką jest popularną ochroną dla pieszych i rowerzystów. Bariera U-12a znajdzie swoje zastosowanie przy drogach szybkiego ruchu, a także do oznaczania i wygradzania ścieżek rowerowych, placów zabaw czy parkingów. Barierki U-12a z poprzeczką w naszej ofercie są dostępne dwa rozmiary barierek o długości 1,5 i 2 metrów. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wyprodukować barierki o dowolnym rozmiarze. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. 

Bariera U-12a z poprzeczką 

Bariera U-12a z poprzeczką (bariera segmentowa) umieszczana jest zazwyczaj obok jezdni, w chodnikach, na krawędzi pobocza, jak również w obrębie skrzyżowań, przejść dla pieszych lub na przystankach tramwajowych. Stosuje się ją w celu ochrony pieszych poprzez odgrodzenie ich od jezdni, w miejscach, gdzie ruch pieszych jest niedozwolony lub szczególnie niebezpieczny. Barierki U-12a mogą też służyć do skanalizowania ruchu pieszych albo jego spowolnienia (ustawia się je wówczas w "labirynty" które uniemożliwiają szybkie pokonanie ogrodzonego barierami odcinka).

Ogrodzenia segmentowe U-12a mogą występować w postaci rurowej, ram z prętami, siatkami bądź półprzezroczystymi płytami (tak zwane błotochrony). Wysokość barier nad ziemią wynosi od 1,2 m do 0,8 metra - mniejszą wysokość stosuje się w miejscach, gdzie bariera typu trzepak mogłaby ograniczyć widoczność kierowcom (np. na przejściach dla pieszych, w obrębie skrzyżowań). Takie ogrodzenie nazywa się wówczas bariera U-12a wizyjna.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć dwie standardowe długości barier U-12a z poprzeczką. Bariery U-12a z poprzeczką o długości 1,5 metra oraz bariery U-12a z poprzeczką o długości 2 metrów. Obie długości barier dzielą się również na sposób ich montażu. Bariery U-12a z poprzeczką można zamontować poprzez betonowanie w gruncie lub przykręcenie. Kolor sprzedawanych barier zależy od preferencji klienta. Proponujemy między innymi bariery białe, żółte, biało-czerwone lub żółto-czarne.

Decydując się na zakup ogrodzenia, jakim jest bariera U-12 warto brać pod uwagę nie tylko cenę, ale również jakość oraz dostępność (krótki czas realizacji). DROGBIT.PL dzięki wysokim stanom magazynowym, atrakcyjnej polityce cenowej oraz sprawnej logistyce jest w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie, szybką realizację oraz materiały wysokiej jakości. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeśli w naszym asortymencie nie znaleźli Państwo potrzebnych produktów, prosimy o kontakt - produkujemy na zlecenie i zajmujemy się nawet najbardziej wymagającymi zleceniami.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl