Zadzwoń do nas:    91 307 88 23    731 998 823 

Pachołki drogowe U-23

Pachołki drogowe U-23 to powszechnie wykorzystywany element, przeznaczony m.in. do wyznaczania zwężenia pasa ruchu, toru jazdy dla pojazdów, stref, w których obrębie prowadzone są prace robocze czy też do awaryjnego wyznaczania miejsca niebezpiecznego. Często wykorzystywane także do oznaczania świeżo malowanych linii na drodze lub przestrzeni przy jezdni, która została wyłączona z ruchu. Ich wszechstronność sprawia, że jest to produkt bardzo często stosowany na drogach. W naszej ofercie dostępne są różne warianty – od elastycznych pachołków z miękkiego PVC, do ciężkich pachołków autostradowych U-23a i U-23b, co ułatwia dobranie w pełni satysfakcjonującego rozwiązania.

Kupując pachołki drogowe cena jest ważnym kryterium wyboru, ale nie można też zapominać o jakości – w naszym sklepie dobra cena łączy się z wysoką jakością.

Pachołki drogowe U-23a, Pachołki drogowe U-23b. Pachołki drogowe 30 cm, Pachołki drogowe 50 cm, Pachołki drogowe 75 cm, a także Pachołki drogowe 100 cm.

 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl