Zadzwoń do nas:    91 307 88 23    731 998 823 

Pachołek drogowy U-23b - Wys. 75 cm - 2 Malowane białe pasy Pachołek drogowy U-23b - Wys. 75 cm - 2 Malowane białe pasy
Producent: drogbit.pl
Cena: 61,38 zł (netto: 49,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Pachołek drogowy U-23c - Wys. 50 cm - 2 Malowane pasy Pachołek drogowy U-23c - Wys. 50 cm - 2 Malowane pasy
Producent: drogbit.pl
Cena: 31,86 zł (netto: 25,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Pachołek drogowy U-23d - Wys. 30 cm - 1 Malowany biały pas Pachołek drogowy U-23d - Wys. 30 cm - 1 Malowany biały pas
Producent: drogbit.pl
Cena: 24,48 zł (netto: 19,90 zł )
szt.
zobacz więcej

Pachołki drogowe U-23

Pachołki drogowe U-23 to powszechnie wykorzystywany element, przeznaczony między innymi do wyznaczania zwężenia pasa ruchu, toru jazdy dla pojazdów, stref, w których obrębie prowadzone są prace robocze, czy też do awaryjnego wyznaczania miejsca niebezpiecznego. Pachołki drogowe są również wykorzystywane do oznaczania świeżo malowanych linii na drodze lub przestrzeni przy jezdni, która została wyłączona z ruchu. Ich wszechstronność sprawia, że jest to produkt bardzo często stosowany na drogach. W naszej ofercie dostępne są różne warianty – od elastycznych pachołków z miękkiego PVC, do ciężkich pachołków autostradowych U-23a i U-23b, co ułatwia dobranie w pełni satysfakcjonującego rozwiązania.

Kupując pachołki drogowe, cena jest ważnym kryterium wyboru, ale nie można też zapominać o jakości – w naszym sklepie obie te wartości łączą się ze sobą, a co najważniejsze, produkty spełniają normy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Tego typu elementy infrastruktury drogowej posiadają pasy o wysokim stopniu odblaskowości, co gwarantuje widoczność dla kierujących nawet z daleka. Pachołek drogowy gumowy, jak i plastikowy mogą występować w różnych rozmiarach, jednak w przypadku autostradowych, ich minimalna wysokość musi wynosić 75 cm. Bezproblemowo można takie u nas zakupić. W sprzedaży mamy także między innymi pachołki drogowe U-23a o wysokości 100 cm oraz pachołki drogowe 50 cm (U-23c) lub 30 cm (U-23d).

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl