Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:

Lampy ostrzegawcze - to niezbędny element zabezpieczania robót prowadzonych na pasie drogowym. Lampy ostrzegawcze wyznaczają bezpieczny tor jazdy. Dzięki nim kierowca już z dużej odległości jest poinformowany o utrudnieniach występujących na drodze. 

Lampa na pachołek Conestar Lampa na pachołek Conestar
Producent: drogbit.pl
Cena: 69,58 zł (netto: 56,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsator Ø 200 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania Pulsator Ø 200 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania
Producent: drogbit.pl
Cena: 488,00 zł (netto: 396,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsator Ø 300 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania Pulsator Ø 300 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania
Producent: drogbit.pl
Cena: 764,75 zł (netto: 621,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw dwóch pulsatorów Ø 300 mm - lampy drogowe wczesnego ostrzegania Zestaw dwóch pulsatorów Ø 300 mm - lampy drogowe wczesnego ostrzegania
Producent: drogbit.pl
Cena: 1 291,50 zł (netto: 1 050,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Lampy ostrzegawcze U-35

Lampy drogowe (kiedyś nazywane lampy drogowe U-35) są stosowane wszędzie tam, gdzie wymaga tego schemat tymczasowej organizacji ruchu, lub tam, gdzie konieczny jest wysoki poziom zabezpieczenia podczas budowy, prac drogowych i różnego rodzaju prac na drodze. 

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje lamp:

  • lampy zmierzchowe: lampy o słabszej sile światła (10 - 20 kandeli), które działają tylko po zmierzchu (gdy robi się ciemno). Te lampy nie działają w dzień! Lampy mogą mieć światło koloru żółtego (pomarańczowego, bursztynowego) lub czerwonego. Działają w trybie migającym (błysk), niektóre mają też możliwość światła stałego. Lampy te występują w wersji jedno lub dwu-bateryjnej. Lampy posiadają w zestawie uchwyt do montażu na rurach fi 45 mm (np. na ogranicznikach skrajni drogi U-21)
  • lampy dzienne (inaczej lampy całodobowe): lampy o mocnej sile światła, bardzo dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Lampy te pracują przez całą dobę. Działają w trybie migającym (błysk). Na zamówienie możemy również wykonać lampy dzienne z trybem pracy światło stałe. Lampy te występują w wersji dwubateryjnej. Lampy posiadają w zestawie uchwyt do montażu na rurach fi 45 mm (np. na ogranicznikach skrajni drogi U-21).

Wszystkie lampy są zasilane bateriami blokowymi typu 4R25 6V. Baterie 4R25 6V również znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. 

Nieprzewidziane sytuacje na jezdniach mogą się przydarzyć praktycznie w każdej chwili, dlatego trzeba zachować szczególne środki ostrożności i stosować się do ogólnych zasad ruchu. W momencie wystąpienia wypadków, kolizji czy też remontów możliwe jest wytoczenie jednego bezpiecznego toru poruszania się pojazdami i odpowiednie go oznakowanie. W tym celu najczęściej stosuje się lampy drogowe ledowe. Niezawodne oświetlenie awaryjne jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Nasza oferta obejmuje najnowocześniejsze rozwiązania, które pomagają zapewnić optymalną widoczność w każdych warunkach.

Innowacyjność i technologia na straży bezpieczeństwa kierowców

Nasze produkty wykorzystują najnowsze technologie LED, które nie tylko gwarantują wyjątkową jasność, ale również są energooszczędne i charakteryzują się długą żywotnością. Dzięki temu, że są wyjątkowo odporne na wstrząsy i zmienne warunki atmosferyczne, stanowią idealne rozwiązanie dla służb ratowniczych, firm budowlanych oraz każdego, kto potrzebuje niezawodnego oświetlenia. Każda lampa ostrzegawcza LED znajdująca się na drogach jest jasnym i czytelnym sygnałem dla kierowców, że na trasie występują utrudnienia i należy w związku z tym zachować szczególną ostrożność.

Lampy ostrzegawcze można wykorzystać nie tylko w przypadku robót drogowych czy wypadku

Mają one znacznie szersze zastosowanie. Znakomicie sprawdzają się bowiem również na różnego rodzaju budowach, gdzie odpowiednie oświetlenie oraz widoczność są kluczowe dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa pracowników czy też osób postronnych. Lampy ostrzegawcze LED w zależności od wybranego modelu mogą służyć zarówno w dzień, jak i w nocy, co tylko podnosi poziom ochrony.

Wybierz oświetlenie, które może uratować życie

Nie ryzykuj bezpieczeństwa swojego i innych na drodze czy też placu budowy. Wybierz nasze sprawdzone rozwiązania, które zapewnią odpowiednią widoczność i ostrzegą uczestników ruchu, pracowników czy też osoby całkowicie postronne o potencjalnym niebezpieczeństwie. Zapoznaj się z dostępnymi modelami lamp drogowych ledowych znajdującymi się w naszym asortymencie i wybierz warianty, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl