Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania

Lampy ostrzegawcze - to niezbędny element zabezpieczania robót prowadzonych na pasie drogowym. Lampy ostrzegawcze wyznaczają bezpieczny tor jazdy. Dzięki nim kierowca już z dużej odległości jest poinformowany o utrudnieniach występujących na drodze. 

Lampa na pachołek Conestar Lampa na pachołek Conestar
Producent: drogbit.pl
Cena: 69,58 zł (netto: 56,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsator Ø 200 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania Pulsator Ø 200 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania
Producent: drogbit.pl
Cena: 488,00 zł (netto: 396,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsator Ø 300 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania Pulsator Ø 300 mm - lampa drogowa wczesnego ostrzegania
Producent: drogbit.pl
Cena: 764,75 zł (netto: 621,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw dwóch pulsatorów Ø 300 mm - lampy drogowe wczesnego ostrzegania Zestaw dwóch pulsatorów Ø 300 mm - lampy drogowe wczesnego ostrzegania
Producent: drogbit.pl
Cena: 1 291,50 zł (netto: 1 050,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Lampy ostrzegawcze U-35

Lampy drogowe (kiedyś nazywane lampy drogowe U-35) są stosowane wszędzie tam, gdzie wymaga tego schemat tymczasowej organizacji ruchu, lub tam, gdzie konieczny jest wysoki poziom zabezpieczenia podczas budowy, prac drogowych i różnego rodzaju prac na drodze. 

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje lamp:

  • lampy zmierzchowe: lampy o słabszej sile światła (10 - 20 kandeli), które działają tylko po zmierzchu (gdy robi się ciemno). Te lampy nie działają w dzień! Lampy mogą mieć światło koloru żółtego (pomarańczowego, bursztynowego) lub czerwonego. Działają w trybie migającym (błysk), niektóre mają też możliwość światła stałego. Lampy te występują w wersji jedno lub dwu-bateryjnej. Lampy posiadają w zestawie uchwyt do montażu na rurach fi 45 mm (np. na ogranicznikach skrajni drogi U-21)
  • lampy dzienne (inaczej lampy całodobowe): lampy o mocnej sile światła, bardzo dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Lampy te pracują przez całą dobę. Działają w trybie migającym (błysk). Na zamówienie możemy również wykonać lampy dzienne z trybem pracy światło stałe. Lampy te występują w wersji dwubateryjnej. Lampy posiadają w zestawie uchwyt do montażu na rurach fi 45 mm (np. na ogranicznikach skrajni drogi U-21).

Wszystkie lampy są zasilane bateriami blokowymi typu 4R25 6V. Baterie 4R25 6V również znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl