Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Taśma najezdniowa do oznakowania poziomego

Taśma najezdniowa do oznakowania poziomego

W ostatnich latach, przy tymczasowej organizacji ruchu coraz częściej rezygnuje się z malowania oznakowania poziomego, zamiast tego stosowana jest specjalna taśma najezdniowa.

Taśma do tymczasowego oznakowania poziomego na podkładzie aluminiowym pozwala na szybkie wyklejenie oznakowania poziomego nawet na długich odcinkach drogi oraz na późniejsze łatwe usunięcie tego oznakowania po zakończeniu prac.

W przeciwieństwie do oznakowania malowanego tradycyjnymi farbami taśmę na podkładzie aluminiowym można po zakończonych pracach łatwo usunąć, bez potrzeby frezowania czy piaskowania nawierzchni.

Taśma ma kolor żółty (tak jak tymczasowe oznakowanie poziome) a dzięki pokryciu odblaskowymi polimerami oraz drobinami szkieł refleksyjnych jest doskonale widoczna nawet nocą w światłach reflektorów.

Dzięki samoprzylepnemu podkładowi, taśma najezdniowa żółta może być naklejana na nawierzchnię od razu po wyciągnięciu z opakowania. Dodatkowy klej (ciecz gruntująca) jest jednak zalecany w miejscach o zwiększonym ruchu, w których pojazdy manewrują lub zakręcają.

Przykładowe zastosowania: 

  • wyznaczanie tymczasowych pasów przy przekierowaniu ruchu;
  • rozdzielanie jezdni jednokierunkowej na dwa kierunki;
  • wyklejanie tymczasowych znaków poziomych wyklejanie
  • wyklejanie tymczasowych pasów dla pieszych

W ofercie posiadamy również klej do taśmy najezdniowej

Przy większej ilości - zapytaj o cenę! Jesteśmy otwarci na negocjacje!

Klej do taśmy najezdniowej - 7 kg Klej do taśmy najezdniowej - 7 kg
Producent: drogbit.pl
Cena: 328,41 zł (netto: 267,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Inni oglądali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl