Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bezpieczne i widoczne oznaczenie ograniczonej krawędzi jezdni. Ogranicznik skrajni U-21 to jeden z najczęściej używanych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tablice kierujące U-21 sprawdzają się podczas remontu jezdni, do oznaczania ubytków w drodze, a także do zwężania pasa ruchu i wyznaczania ciągów komunikacyjnych. 

Tablica kierująca U-21

Za ich pomocą można wyznaczać zwężenia pasa ruchu, niedostępne pobocza, pas awaryjny czy też załamanie w planie pasa ruchu. Aby tablica kierująca U-21 poprawnie wyznaczała strefy, musi być ustawiona w taki sposób, by ukośne pasy znajdujące się na niej opadały w kierunku wyznaczonej do użytku drogi. W naszej ofercie dostępne są wszystkie możliwe opcje oklejenia (prawo/lewo a/b, prawo/prawo a/a oraz oklejenia jednostronne). Jednocześnie nasze tablice kierujące U-21 zostały wyprodukowane metodą rozdmuchową, z materiałów, które gwarantują najwyższą trwałość. Skrajnie są odporne na niskie i wysokie temperatury, nie łamią się łatwo, jak konkurencyjne, budżetowe rozwiązania.  W naszej ofercie znajdą Państwo również podstawy (stopy) niezbędne do ustawiania ograniczników skrajni. 

 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl