Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Separatory drogowe U-25 to jedno z najbardziej popularnych wygrodzeń, które są stosowane na drogach. Są widoczne dla kierowcy nawet z dużej odległości, dlatego sprawdzają się przede wszystkim podczas prowadzonych robót na pasie ruchu. Separatorami drogowymi można także wyznaczyć ciąg transportowy, który mógł ulec zmianie w wyniku prac remontowych. 

Separatory drogowe U-25 (U-14a)

Separatory drogowe U-25c (dawniej nazywane barierami u-14e) stosuje się wyłącznie w czasowej organizacji ruchu. Służą do tymczasowego wyznaczania lub ograniczania drogi ruchu pojazdów. Można też za ich pomocą wytyczać specjalne ciągi komunikacyjne czy wskazywać miejsca czasowo wyłączone z eksploatacji. Separatory drogowe U-25c są wykonywane z tworzywa sztucznego w taki sposób, by było możliwe obciążenie ich wnętrza poprzez zasypanie piaskiem lub zalanie wodą. Występują najczęściej w dwóch kolorach - białym i czerwonym. Ustawia się je zazwyczaj w układzie naprzemiennym, co wzmacnia ich widoczność.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl