Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Tablice prowadzące U-3 stosuje się w celu uprzedzenia kierującego pojazdem o koniecznej zmianie kierunku jazdy. Tablice prowadzące U-3 ustawia się na łukach poziomych, których geometria może być zaskoczeniem dla kierujących, na skrzyżowaniach typu „T”, na wyspach małych i średnich rond (zwłaszcza położonych poza obszarem zabudowanym), a także w przestrzeniach, gdzie wykonywane są roboty drogowe.

Stojak rurowy Typ T - stal ocynkowana Stojak rurowy Typ T - stal ocynkowana
Producent: drogbit.pl
Cena: 147,60 zł (netto: 120,00 zł )

Tablice prowadzące U-3

Tablice prowadzące, tablice sierżanty drogowe (jodły) - Oznaczenie dróg, przede wszystkim ostrych zakrętów, kiedy następuje nagła zmiana pasa ruchu. Dzięki tablicom prowadzącym, kierowca jest pewny gdzie może jechać. Dlatego też w większości miejsc tablice prowadzące muszą być zamontowane. 

W naszej ofercie można znaleźć : tablice prowadzące pojedyncze, tablice prowadzące na stopach, tablice prowadzące podwójne, tablice prowadzące potrójne. 

Tablice mogą być stosowane również w innych miejscach, w których pozwolą kierującemu na przygotowanie się do zmiany kierunku jazdy, np. na zlikwidowanych odgałęzieniach, przed tymczasowym objazdem lub za wzniesieniem, na którym zaczyna się niewidoczny łuk poziomy (wg DZ.U.220 z dnia 23.12.2003 r.).

 

 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl