Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:

Odbojnice narożne równoramienne

W przestrzeniach przemysłowych i magazynowych oraz na parkingach podziemnych łatwo uszkodzić samochód, maszynę roboczą czy wózek widłowy. Wystarczy, zwłaszcza przy słabym oświetleniu, zahaczyć o kolumnę, słup czy też przejechać zbyt blisko ściany. Na szczęście bardzo łatwo jest uniknąć podobnych sytuacji. Trzeba tylko umieścić w newralgicznych miejscach specjalne urządzenia zabezpieczające, takie jak odbojnice narożnikowe z naszej oferty.

Urządzenia te służą do ochrony urządzeń oraz infrastruktury produkcyjnej i logistycznej. Cechują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Są zróżnicowane pod względem wielkości, dzięki czemu łatwo wybrać odpowiedni model do danego miejsca.

Sklep internetowy Drogbit.pl – oferta odbojnic

Kolekcja ta obejmuje wykonane przez naszą firmę odbojnice równoramienne o średnicy rury konstrukcyjnej 60,3 mm oraz średnicy rury konstrukcyjnej 76,1 mm. Urządzenia te też różnią się długością ramion oraz wysokością całkowitą. Stworzyliśmy modele o wysokości całkowitej, która wynosi:

  • 110 cm;
  • 60 cm;
  • 30 cm.

Oferujemy Państwu odbojnice narożne, o ramionach długości:

  • 80 cm;
  • 60 cm;
  • 50 cm;
  • 40 cm;
  • 30 cm.

Produkujemy i dystrybuujemy zarówno modele przykręcane do podłoża, jak i egzemplarze przeznaczone do zabetonowania.

Odbojnice narożnikowe – charakterystyka urządzeń

Każda nasza odbojnica ma równe ramiona, stabilną konstrukcję oraz intensywną, żółtą barwę, która zwiększa widoczność – nawet w ciemnym pomieszczeniu. Każda jest też uzupełniona o czarne pasy wykonane z folii odblaskowej. Urządzenia zebrane w tej kolekcji wyprodukowaliśmy z wysokojakościowej stali odpornej na uszkodzenia i obciążenia i pomalowaliśmy proszkowo. Dzięki temu wszystkie nasze odbojnice narożnikowe zyskały odporność na wilgoć i korozję. Co więcej, farba proszkowa jest też odporna na promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne, w związku z czym nie kruszy się i nie odpada.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym urządzenia mają deklarację zgodności z Dziennikiem Ustaw – załącznik nr 220 poz. 2181 z dnia 23 grudnia 2003 r.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl