Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:

Barierki U-12a/U-11a "lubelskie"

Barierki chodnikowe typu lubelskiego

Barierki chodnikowe typu lubelskiego sprawdzają się jako wygrodzenie do zabezpieczenia przede wszystkim ścieżek rowerowych i chodników. Barier używa się również do ochrony wejść do budynków użytku publicznego. Bariery lubelskie występują w wersji do przykręcenia i do wbetonowania. Rodzaj montażu barierek zależy od ukształtowania terenu i przeznaczenia. 

 

Barierki U-12a/ U-11a "lubelskie"

Bariery U-12a i U-11a tzw. lubelskie - bariera posiada jeden słupek i przęsło owalne rurowe z wypełnieniem szczeblinkowym. Podczas montażu trzeba wziąć pod uwagę Słupek kończący, którym wykańczamy ciąg barier. Bariery Lubelskie stosuje się w celu ochrony pieszych i rowerzystów korzystających z drogi publicznej. Barierki Lubelskie wyznaczają i odradzają także miejsca powszechnie niedostępne. Jak na przykład torowiska czy niebezpieczne wzniesienia.

Barierki lubelskie dzielą się na te do wbetonowania i do przykręcania. Trzeba pamiętać o słupku kończącym i zamówić ich taką ilość, ile chcemy postawić ciągów barier. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl