Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Produkty
Kategorie:

Zapory drogowe U-20

Zapory drogowe U-20 sprawdzą się przede wszystkim podczas wykonywania robót na pasie drogowym. Zgodnie z obowiązującym prawem wykonawca ma obowiązek widocznie oznaczyć teren prac drogowych. Dlatego zapory U-20 są niezbędnym wyposażeniem dla firm, które wykonują swoją pracę na pasie ruchu. 

Zapory drogowe U-20

Zapory drogowe U-20 są przeznaczone do skutecznego wyróżnienia miejsca robót prowadzonych na pasie drogowym. Informują zbliżających się kierowców o ewentualnym zagrożeniu na drodze. W obrębie tej kategorii dostępne są różne modele, co sprawia, że bez problemu znajdą tu Państwo doskonale widoczne i praktyczne rozwiązania, dostosowane do warunków, w których mają być użytkowane.

Odgrodzenia U-20a to odblaskowe, biało-czerwone bariery, które widać nawet z bardzo dalekiej odległości. Z uwagi na lekkość konstrukcji, zapora drogowa U-20 może być dowolnie przemieszczana. Barierę można zakupić w zestawie razem ze stojakami oraz stopami. Zapewniamy, że wszystkie proponowane zapory drogowe U-20 spełniają wymagane normy i zostały wykonane z zastosowaniem dobrej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość.

Poza zaporami drogowymi stalowymi dostępne są również bariery U-12a z poprzeczką, bariery olsztyńskie, bariery szczeblinkowe, a także bariery mostowe oraz bariery ozdobne modelu wrocławskiego. Oferujemy produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które można montować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl