Zapory drogowe U20a

Zapory drogowe U-20a są przeznaczone do skutecznego wyróżnienia miejsca robót prowadzonych na pasie drogowym. Informują zbliżających się kierowców o ewentualnym zagrożeniu na drodze. W obrębie tej kategorii dostępne są różne modele, co sprawia, że bez problemu znajdą tu Państwo doskonale widoczne i praktyczne rozwiązania, dostosowane do warunków, w których mają być użytkowane.

Ogrodzenia U-20a to odblaskowe, biało-czerwone bariery, które widać nawet z bardzo dalekiej odległości. Z uwagi na lekkość konstrukcji, zapora drogowa U-20 może być dowolnie przemieszczana. Barierę można zakupić w zestawie razem ze stojakami oraz stopami. Zapewniamy, że wszystkie proponowane zapory drogowe U-20a spełniają wymagane normy i zostały wykonane z zastosowaniem dobrej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość.

Poza zaporami drogowymi stalowymi dostępne są również bariery U-12a z poprzeczką, bariery olsztyńskie, bariery szczeblinkowe, a także bariery mostowe oraz bariery ozdobne modelu wrocławskiego. Oferujemy produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które można montować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl