Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zapory drogowe U-20

Zapory drogowe U-20 sprawdzą się przede wszystkim podczas wykonywania robót na pasie drogowym. Zgodnie z obowiązującym prawem wykonawca ma obowiązek widocznie oznaczyć teren prac drogowych. Dlatego zapory U-20 są niezbędnym wyposażeniem dla firm, które wykonują swoją pracę na pasie ruchu. 

Zapory drogowe U-20

Zapory drogowe U-20 są przeznaczone do skutecznego wyróżnienia miejsca robót prowadzonych na pasie drogowym. Informują zbliżających się kierowców o ewentualnym zagrożeniu na drodze. W obrębie tej kategorii dostępne są różne modele, co sprawia, że bez problemu znajdą tu Państwo doskonale widoczne i praktyczne rozwiązania, dostosowane do warunków, w których mają być użytkowane.

Odgrodzenia U-20a to odblaskowe, biało-czerwone bariery, które widać nawet z bardzo dalekiej odległości. Z uwagi na lekkość konstrukcji, zapora drogowa U-20 może być dowolnie przemieszczana. Barierę można zakupić w zestawie razem ze stojakami oraz stopami. Zapewniamy, że wszystkie proponowane zapory drogowe U-20 spełniają wymagane normy i zostały wykonane z zastosowaniem dobrej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość.

Poza zaporami drogowymi stalowymi dostępne są również bariery U-12a z poprzeczką, bariery olsztyńskie, bariery szczeblinkowe, a także bariery mostowe oraz bariery ozdobne modelu wrocławskiego. Oferujemy produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które można montować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku.

Specyfikacja produktów

Urządzenia bezpieczeństwa drogowego, w które można zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym, powstają ze stali ocynkowanej. Dzięki temu są lekkie, stabilne i wytrzymałe. Za sprawą zastosowania stali ocynkowanej, nasze zapory drogowe siatkowe i zwykłe U-20, są odporne na szkodliwe działanie wilgoci oraz na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenie czy silne promieniowanie UV.

Zostały wyposażone także w uchwyty montażowe, które umożliwiają osadzenie na stojakach.

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Wszystkie zapory drogowe siatkowe i zwykłe są wyklejone folią odblaskową I generacji. Folia tego typu ma zdolność odbijania światła w kierunku źródła tego światła. Jest niezbędna, aby urządzenie było widoczne po zmroku lub w czasie trudnych warunków pogodowych – mgły, deszczu, śniegu.

Na specjalne życzenie Klientów możemy pokryć zapory drogowe siatkowe U-20 folią odblaskową II generacji. Jest ona efektywniejsza w obijaniu światła, tzn. Generuje jaśniejszy, bardziej skoncentrowany efekt odblaskowy.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl