Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bezprzewodowa fala świetlna – system światła kierującego

Fale świetlne U-35 stosuje się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wskazanie kierującym pojazdami kierunku ominięcia przeszkody, prac drogowych czy zdarzenia drogowego. Fala świetlna składa się z kilku błyskających lamp, które ustawione jedna za drugą migają po kolei, tworząc efekt fali. Dzięki temu, użytkownicy drogi podążając za kierunkiem świecenia takiej fali wiedzą, gdzie zaczyna się przeszkoda oraz jak należy ją ominąć.

Lampy bezprzewodowej fali świetlnej zasilane są na baterie 4R25 i łączą się za pomocą podczerwieni. Nie ma pomiędzy nimi żadnych przewodów. Aby stworzyć falę świetlną należy ustawić co najmniej 2 – 3 lampy. Lampy można stosować również jako pojedyncze lampy drogowe U-35.

Lampy drogowe (kiedyś nazywane lampy drogowe U-35) są stosowane wszędzie tam, gdzie wymaga tego schemat tymczasowej organizacji ruchu, lub tam, gdzie konieczny jest wysoki poziom zabezpieczenia podczas budowy, prac drogowych i różnego rodzaju prac na drodze. 

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje lamp ostrzegawczych:

  • lampy zmierzchowe: lampy o słabszej sile światła (10 - 20 kandeli), które działają tylko po zmierzchu (gdy robi się ciemno). Te lampy nie działają w dzień! Lampy mogą mieć światło koloru żółtego (pomarańczowego, bursztynowego) lub czerwonego. Działają w trybie migającym (błysk), niektóre mają też możliwość światła stałego. Lampy te występują w wersji jedno lub dwu-bateryjnej. Lampy posiadają w zestawie uchwyt do montażu na rurach fi 45 mm (np. na ogranicznikach skrajni drogi U-21)
  • lampy dzienne (inaczej lampy całodobowe): lampy o mocnej sile światła, bardzo dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Lampy te pracują przez całą dobę. Działają w trybie migającym (błysk). Na zamówienie możemy również wykonać lampy dzienne z trybem pracy światło stałe. Lampy te występują w wersji dwubateryjnej. Lampy posiadają w zestawie uchwyt do montażu na rurach fi 45 mm (np. na ogranicznikach skrajni drogi U-21).

Wszystkie lampy są zasilane bateriami blokowymi typu 4R25 6V. Baterie 4R25 6V również znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Inni oglądali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl