Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Schody tymczasowe budowlane 

Schody tymczasowe budowlane są wykorzystywane na budowach, najczęściej podczas wykopów lub jako element rusztowania. Schody tymczasowe są lekkie, ale mają wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Mają modułową budowę, dzięki czemu można je modyfikować według potrzeb. 

Schody tymczasowe budowlane 

Schody tymczasowe budowlane są wykorzystywane na budowach, najczęściej podczas wykopów lub jako element rusztowania. Są lekkie, ale mają wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Mają modułową budowę, dzięki czemu można je modyfikować według potrzeb. Schody tymczasowe budowlane to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie. Pozwalają na ominięcie przeszkód znajdujących się na terenie budowy i zabezpieczają pracowników przed wypadkami. To idealna alternatywa dla ciężkich schodów drewnianych, których samo rozłożenie wymaga więcej czasu i użycia większych nakładów siły. Schody tymczasowe budowlane wykonane są z najwyższej jakości komponentów. W naszej ofercie można znaleźć schody tymczasowe od 3 do 18 stopni. Modułowa budowa pozwala na zakup dodatkowych stopni bez konieczności wymiany całej konstrukcji. Schody budowlane tymczasowe ułatwiają pracę na wysokościach i przy dużych wykopach. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Inni oglądali również
Schody budowlane tymczasowe 18- stopni
Schody budowlane tymczasowe 18- stopni

6 866,50 zł

5 582,52 zł

Schody budowlane tymczasowe 12 - stopni
Schody budowlane tymczasowe 12 - stopni

5 261,30 zł

4 277,48 zł

Schody budowlane tymczasowe 9-stopni
Schody budowlane tymczasowe 9-stopni

4 048,50 zł

3 291,46 zł

Schody budowlane tymczasowe 3-stopnie
Schody budowlane tymczasowe 3-stopnie

1 909,00 zł

1 552,03 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl