Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją różnego rodzaju produktów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonujemy m.in. gumowe progi zwalniające, najazdowe. Systemy te znajdują zastosowanie we wszystkich miejscach, w których należy zmusić kierowców samochodów do zmniejszenia prędkości.

Gumowy, drogowy próg najazdowy można ustawić na parkingach przy centrach handlowych, osiedlowych ryneczkach lub innych obiektach usługowych. Elementy zwalniające z naszej oferty są przystosowane także do wykorzystywania na drogach osiedlowych oraz przy placówkach edukacyjno-opiekuńczych – szkołach, przedszkolach, żłobkach.

Drogbit.pl – oferta spowalniaczy drogowych

Zapewniamy naszym Klientom bogatą ofertę, w której zamieściliśmy środki uspokojenia ruchu różniące się kształtem, wielkością oraz kolorystyką. Do wyboru jest m.in. gumowy spowalniacz drogowy najazdowy typu salamandra w kolorze czarnym oraz żółtym. Elementy te są dostępne m.in. w wymiarach 420x230x50 mm. Z produktów, które wykonujemy, można stworzyć kompletny próg najazdowy drogowy. Przygotowaliśmy bowiem gumowe elementy zwalniające początkowe/końcowe typu PVB-5/40. Są one dostępne m.in. w wymiarach:

  • 250x400x55mm;
  • 900x280x50mm
  • oraz innych.

Dostarczamy również zwalniające elementy środkowe PVB-5/40 o wymiarach 490x400x55 mm oraz modele PVB-5D o wymiarach 900x500x50 mm i większe.

Informacje

Produkty prezentowane w tej kolekcji są wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, odpornego na obciążenia, przetarcia, pęknięcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne, na które systemy są narażone podczas intensywnego ruchu drogowego.

Nasze gumowe progi zwalniające najazdowe są również odporne na wysokie i niskie temperatury oraz wszelką wilgoć – deszcz, śnieg, mgłę etc. Co więcej, zostały odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem, które mogłoby być efektem bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne. Nasze wyroby przez długi czas zachowują intensywność koloru, zarówno czarnego, jak i żółtego. Dodatkowo, asortyment z tej kolekcji jest łatwy w montażu i demontażu.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl