Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Osłony zabezpieczające U-15b

Osłony zabezpieczające U-15b są wyprodukowane z wysokiej jakości polietylenu. Osłony są oklejone folią odblaskową, która ostrzega kierowców z dużej odległości. Osłony zabezpieczające powinny być umieszczane w miejscach potencjalnie niebezpiecznych. Przede wszystkim są stosowane na drogach ekspresowych, autostradach oraz na odcinkach międzywęzłowych. 

Osłony zabezpieczające U-15b

Osłony zabezpieczające U-15b - używane są do zabezpieczenia łącznic wyjazdowych oraz jako oznaczenie rozwidleń. Ograniczają także skutki wypadków, do których mogłoby dojść po uderzeniu pojazdów w przeszkody na drogach. Osłony zabezpieczające są umieszczane w miejscach szczególnie niebezpiecznych jak rozwidlenia, zjazdy i wjazdy z autostrad, a także tam gdzie są prowadzone roboty drogowe.

W naszym asortymencie można znaleźć Osłony zabezpieczające U-15b - O średnicy 100 cm, średnicy 150 cm i średnicy 200 cm.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Inni oglądali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl