Barierki U-11a szczeblinkowe

 

Bariery U-11a to rozwiązanie, które przeznaczone jest do oznaczania miejsc, gdzie występuje ryzyko upadku z wysokości, jeśli wysokość powierzchni terenu, po którym odbywa się ruch, przekroczona jest o więcej niż 0,5 metra nad poziomem terenu.

Bariery U-11a stosuje się m.in.:

  • na mostach i wiaduktach na których dopuszcza się ruch pieszych i rowerzystów,
  • do zabezpieczenia wejść do podziemi, pochylni, na schodach z nasypów,
  • w otoczeniu wjazdów lub wejść do podziemia, znajdujących się w strefie ruchu pieszego,
  • na przepustach bez barier, jeśli różnica wysokości pomiędzy poziomem pobocza a poziomem cieku wodnego przekracza 1,8 metra,

oraz wszelkich innych miejsc, w których powstaje realne ryzyko upadku pieszego lub rowerzysty z wysokości. W naszej ofercie dostępne są modele o różnych parametrach, co umożliwia dobranie rozwiązania idealnie spełniającego Państwa i indywidualne potrzeby.

Bariera U11a może być również stosowana zamiennie z barierą U12a (typu "trzepak") jako bariera ochronna lub techniczna (np. do zabezpieczenia maszyn, miejsc niebezpiecznych, zastępczo jako odbojnica itp). 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl