Kategorie:

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia budowlane tymczasowe służą do wyznaczania przestrzeni zamkniętych. Sprawdzają się przede wszystkim podczas budowy, ale również na imprezach masowych i do ogrodzenia hal magazynowych. Ogrodzenia tymczasowe wyróżniają się łatwością montażu i demontażu. W naszej ofercie można znaleźć ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia budowlane pełne z blachy trapezowej, a także wszelkie niezbędne akcesoria do montażu ogrodzeń budowlanych. 

 

Ogrodzenie budowlane - przęsło ażurowe AZ - 1 - 2 x 3,5 m Ogrodzenie budowlane - przęsło ażurowe AZ - 1 - 2 x 3,5 m
Producent: drogbit.pl
Cena: 180,00 zł (netto: 146,34 zł )
szt.
zobacz więcej
Stopa Betonowa do ogrodzeń budowlanych Stopa Betonowa do ogrodzeń budowlanych
Producent: drogbit.pl
Cena: 33,00 zł (netto: 26,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie budowlane ażurowe AZ-2 wzmocnione 2 x 3,5 m Ogrodzenie budowlane ażurowe AZ-2 wzmocnione 2 x 3,5 m
Producent: drogbit.pl
Cena: 187,95 zł (netto: 152,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie budowlane - przęsło ażurowe AZ-3 - 2 x 3,5 m Ogrodzenie budowlane - przęsło ażurowe AZ-3 - 2 x 3,5 m
Producent: drogbit.pl
Cena: 220,99 zł (netto: 179,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Nadstawka ażurowa na przęsło - 0,7 x 3,5 m Nadstawka ażurowa na przęsło - 0,7 x 3,5 m
Producent: drogbit.pl
Cena: 159,84 zł (netto: 129,95 zł )
szt.
zobacz więcej

Ogrodzenie budowlane

Ogrodzenie budowlane to niezbędny element wszędzie tam, gdzie potrzebne jest ogrodzenie terenu budowy, magazynu, parkingów, placów składowych czy imprez plenerowych. 

Podstawowe rodzaje ogrodzeń, to: 

  • Ogrodzenia budowlane ażurowe (inaczej: ogrodzenia budowlane tymczasowe, ogrodzenia ażurowe) - przęsła ogrodzeniowe, zabezpieczone przed korozją przez ocynkowanie, które służą do tymczasowego wyznaczania wyłączonych obszarów. Dzięki nim, można łatwo zabezpieczyć teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na nim. najpopularniejsze rodzaje, oferowane w sklepie drogbit.pl to ogrodzenie panelowe AZ 1 i AZ 6 Roundtop. 
  • Ogrodzenia budowlane pełne (zwane też: ogrodzenia budowlane z blachy trapezowej, budowlane ogrodzenia tymczasowe) - przęsła ogrodzeniowe zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie, które służą do ogrodzenia obszarów budowy i osłonięciu ich nie tylko przed dostępem ale i przed wzrokiem osób nieuprawnionych. 

Oferujemy również wszystkie niezbędne akcesoria do ogrodzeń, takie jak wysięgnik czy złączki

Jeżeli potrzebują Państwo niższych ogrodzeń - polecamy naszą ofertę barier przenośnych. Polecamy również naszego partnera sklep metalowy24h, w którym oferta ogrodzeń metalowych jest szczegółowo rozbudowana. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl