Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Mostowe bariery stalowe

Bariery mostowe - to wytrzymałe i solidne zabezpieczenie miejsc znajdujących się na wysokości. Bariery mostowe są wypełnione pionowymi szczeblinkami. Dzięki nim piesi i rowerzyści mogą bezpiecznie pokonywać mosty lub wiadukty. Bariery mostowe, jakie znajdują się w naszej ofercie mają długości 1,5 i 2 metry. Na specjalne zamówienie produkujemy je również w innych wielkościach. Jedna bariera mostowa nie może przekraczać długości 4 m.

Bariery mostowe

Bariery mostowe są wykorzystywane do zabezpieczenia wiaduktów i mostów. Tutaj przede wszystkim istotna jest wytrzymałość i jakość wykonania barier. Bariery mostowe muszą zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom. Dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami z Polski i z poza granic naszego kraju i pomagamy naszym klientom w odpowiednim rozplanowaniu infrastruktury miejskiej.

Barieroporęcze ochronne 

Bariery mostowe zwane są również barieroporęczami ochronnymi. Barieroporęcze są nieodłącznym elementem wyposażenia wiaduktów, kładek i mostów. W takich miejscach ważne jest bezpieczeństwo jego użytkowników. Dlatego bariery mostowe są wykonane z wysokiej jakości komponentów. Stal, z której są produkowane posiada wszelkie potrzebne atesty. Podczas procesu produkcji zwiększana jest odporność stali poprzez ocynk ogniowy lub ocynk i malowanie proszkowe. Przy każdym produkcie można sprawdzić jaką metodą jest wykończona dana barierka mostowa. 

Sprawdź także: 

Bariery U-12a z poprzeczką, bariery U-12a olszyńskie, bariery U-11a szczeblinkowe, bariery mostowe, bariery łańcuchowe, bariery lubelskie, bariery bez poprzeczki, bariery U-12a/U-11a model tramwajowy, bariery miejskie ozdobne wrocławskie, zapory drogowe stalowe typ U-20 oraz bariery nożycowe

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl