Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Separatory parkingowe służą do wyznaczania miejsca przeznaczonego do parkowania oraz do oznaczania miejsc niedostępnych dla pojazdów. Separatory parkingowe, jakie oferujemy są wykonane z gumy recyklinowej, z tworzywa PCV oraz z gumy zwulkanizowanej. 

Gumowy odbój dojazdowy - długość 20 cm - czarny Gumowy odbój dojazdowy - długość 20 cm - czarny
Producent: drogbit.pl
Cena: 28,50 zł (netto: 23,17 zł )
zobacz więcej
Gumowy odbój dojazdowy - długość 40 cm - czarny Gumowy odbój dojazdowy - długość 40 cm - czarny
Producent: drogbit.pl
Cena: 34,00 zł (netto: 27,64 zł )
zobacz więcej
Gumowy odbój rampowy 50x25x10 cm Gumowy odbój rampowy 50x25x10 cm
Producent: drogbit.pl
Cena: 245,00 zł (netto: 199,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Kołek montażowy do separatorów parkingowych Kołek montażowy do separatorów parkingowych
Producent: drogbit.pl
Cena: 4,30 zł (netto: 3,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Zakończenie gumowego krawężnika elastycznego - czarne Zakończenie gumowego krawężnika elastycznego - czarne
Producent: drogbit.pl
Cena: 175,00 zł (netto: 142,28 zł )
szt.
zobacz więcej
Zakończenie gumowego krawężnika elastycznego - czerwone Zakończenie gumowego krawężnika elastycznego - czerwone
Producent: drogbit.pl
Cena: 175,00 zł (netto: 142,28 zł )
szt.
zobacz więcej
Separator parkingowy gumowy - długość 178 cm - białe odblaski Separator parkingowy gumowy - długość 178 cm - białe odblaski
Producent: drogbit.pl
Cena: 184,50 zł (netto: 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Separator parkingowy PCV - długość 80 cm - białe odblaski Separator parkingowy PCV - długość 80 cm - białe odblaski
Producent: drogbit.pl
Cena: 90,00 zł (netto: 73,17 zł )
szt.
zobacz więcej

Separatory parkingowe 

Separatory parkingowe fizycznie i wizualnie wyznaczają miejsca przeznaczone do parkowania. Przy pomocy separatorów parkingowych wyznacza się granice przestrzeni parkingowej, a także zabezpiecza pojazdy przed nieumyślnym jej przekraczaniem. Separatory parkingowe pełnią również funkcję ochrony elementów infrastruktury parkingowej oraz przemysłowej. Dzięki ustawieniu separatorów pojazd nie ma możliwości wjechania np. na mechanizm szlabanu parkingowego, ponieważ odbije lub zatrzyma się na separatorze parkingowym. Separatory parkingowe są montowane przede wszystkim na dużych parkingach przy galeriach handlowych, w garażach podziemnych, przy dworcach, na lotniskach, przy szpitalach, na parkingach strzeżonych oraz przy zakładach produkcyjnych. Separator parkingowy sprawdzi się wszędzie gdzie w jednym miejscu spotyka się wiele parkujących pojazdów.

Urządzenia te są dostępne w różnorodnych formach – od płaskich modeli, niemal niewidocznych na poziomie gruntu (idealnych do wszystkich miejsc, gdzie większe modele mogłyby zakłócać estetykę przestrzeni), po wyższe, parkingowe krawężniki gumowe ze śrubą, które skutecznie oddzielają poszczególne strefy parkowania.

Dzięki temu można łatwo wyposażyć parking w odpowiednie urządzenia, które odpowiadają specyficznym potrzebom użytkowników i zarządców.

Ogranicznik parkingowy gumowy – kolorystyka i widoczność

Standardowe kolory produktów, które oferujemy, to czarny lub żółty, ale dostępna paleta barw jest szersza. Znajdzie się tu także odbój gumowy ze śrubą np. w barwie czerwonej. Można więc wybrać urządzenia parkingowe kontrastujące z otoczeniem (a przez to doskonale widoczne dla kierowców) lub dyskretniejsze, które będą harmonizować z estetyką przestrzeni.

Interesującą opcją, którą proponujemy, jest ogranicznik parkingowy gumowy ze śrubą z białymi elementami odblaskowymi. Uzupełnienie urządzenia o pola odbijające światło to prosty zabieg, który nie wpływa znacząco na cenę produktu, ale zwiększa jego funkcjonalność – widoczność po zmroku.

Krawężniki gumowe – dostępne wielkości

Rozumiemy różnorodne potrzeby naszych Klientów, dlatego oferujemy urządzenia parkingowe w wielu rozmiarach. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza oferta sprosta indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika. Nasze krawężniki gumowe ze śrubą są dostępne w szerokiej gamie długości. Najmniejsze z nich, 20- centymetrowe, są idealne do miejsc, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest tylko subtelna separacja.

Modele średniej długości, 40 cm, 55 cm bądź 80 cm, są bardzo funkcjonalne. Będą odpowiednie do wyraźniejszego zaznaczania granic miejsc parkingowych, np. przy szkołach lub tam, gdzie ruch pieszych i pojazdów jest duży. Dla tych, którzy potrzebują solidnej ochrony i wyraźnego wyznaczenia przestrzeni, przygotowaliśmy jeszcze większe modele. Do dużych parkingów odpowiedni będzie odbój gumowy ze śrubą, o długości 100 cm, 175 cm, 178 cm czy model 183 cm.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl