Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Kategorie:
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pachołki drogowe U-23c - 50 cm

Pachołki drogowe U-23c mają wysokość 50 cm. Powszechnie stosowane i uniwersalne elementy ostrzegawcze, które mają szerokie zastosowanie. Pachołki drogowe, które znajdują się w naszej ofercie spełniają normy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Tego typu elementy infrastruktury drogowej posiadają pasy o wysokim stopniu odblaskowości, co gwarantuje nieskazitelną widoczność. 

Pachołki drogowe U-23 to powszechnie wykorzystywany element, przeznaczony między innymi do wyznaczania zwężenia pasa ruchu, toru jazdy dla pojazdów, stref, w których obrębie prowadzone są prace robocze, czy też do awaryjnego wyznaczania miejsca niebezpiecznego. Pachołki drogowe są również wykorzystywane do oznaczania świeżo malowanych linii na drodze lub przestrzeni przy jezdni, która została wyłączona z ruchu. Ich wszechstronność sprawia, że jest to produkt bardzo często stosowany na drogach. W naszej ofercie dostępne są różne warianty – od elastycznych pachołków z miękkiego PVC, do ciężkich pachołków autostradowych U-23a i U-23b, co ułatwia dobranie w pełni satysfakcjonującego rozwiązania.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl