Zadzwoń do nas:     91 307 88 23    577 240 080  

e-mail: biuro@drogbit.pl

Menu
Kategorie:
Opcje przeglądania
Ilość rzędów łańcucha
Cena
  • od
    do

Barierki U-12b "łańcuchowe"

Bariery łańcuchowe U-12b 

Wygrodzenia łańcuchowe zmniejszają niebezpieczeństwa, na jakie są narażeni piesi i rowerzyści. Bariery łańcuchowe U-12b najczęściej są montowane w pobliżu przejść dla pieszych, do wyznaczania chodnika oraz ścieżki rowerowej. Barierki mogą być wyposażone w jeden lub dwa rzędy łańcucha. Bariera łańcuchowa składa się z słupków (początkowych i kończących) oraz z łańcucha. Słupki do barier łańcuchowych są wykonane ze stalowej rury, ocynkowane ogniowo lub ocynkowane i pomalowane proszkowo. Powłoka antykorozyjna umożliwia montaż barierek na zewnątrz. 

Bariery U-12b łańcuchowe 

Bariery łańcuchowe to jedno z wielu rozwiązań, które ułatwiają odgrodzenie, a także odznaczenie miejsc ogólnodostępnych. Głównie są montowane obok jezdni, gdzie można zauważyć duże natężenie ruchu. Służą do wskazywania drogi dla pieszych, a co za tym idzie pełnią funkcję zabezpieczającą. Bariera łańcuchowa składa się z słupka i łańcucha. Łańcuch może być w jednym lub w dwóch rzędach. Bariery można dowolnie łączyć w ciągi komunikacyjne - Każdy ciąg barier łańcuchowych jest wykończony tzw. słupkiem kończącym. 

Bariery łańcuchowe, które oferujemy głównie różnią się od siebie kolorem, długością i średnicą rur. Dlatego jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej bariery łańcuchowej, zadzwoń do nas, a pomożemy w doborze odpowiednich barier. Produkujemy także bariery na specjalne zamówienie, dostosowane do niestandardowych terenów i użytkowania. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Inni oglądali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl