Zadzwoń do nas:    91 307 88 23    731 998 823 

Barierki U-12b "łańcuchowe"

Bariery U-12b łańcuchowe 

Bariery łańcuchowe to jedno z wielu rozwiązań, które ułatwiają odgrodzenie, a także odznaczenie miejsc ogólnodostępnych. Głównie są montowane obok jezdni, gdzie można zauważyć duże natężenie ruchu. Służą do wskazywania drogi dla pieszych, a co za tym idzie pełnią funkcję zabezpieczającą. Bariera łańcuchowa składa się z słupka i łańcucha. Łańcuch może być w jednym lub w dwóch rzędach. Bariery można dowolnie łączyć w ciągi komunikacyjne - Każdy ciąg barier łańcuchowych jest wykończony tzw. słupkiem kończącym. 

Bariery łańcuchowe, które oferujemy głównie różnią się od siebie kolorem, długością i średnicą rur. Dlatego jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej bariery łańcuchowej, zadzwoń do nas, a pomożemy w doborze odpowiednich barier. Produkujemy także bariery na specjalne zamówienie, dostosowane do niestandardowych terenów i użytkowania. 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl