Strzały świetlne - zestawy na samochód

Strzały świetlne do montażu na pojazdach to skuteczny i prosty sposób na dodatkowe zabezpieczenie prac na drogach wszystkich kategorii. Dzięki zamontowanej strzale osoby pracujące na drodze są bezpieczne jeszcze przed wyjściem z pojazdu - wystarczy po dojechaniu podnieść i uruchomić strzałę. Pracownicy wysiadają wówczas już zabezpieczeni sygnałem wysyłanym przez strzałę świetlną. 

W niektórych przypadkach strzała jest wystarczającym zabezpieczeniem dla robót krótkotrwałych np. na drogach krajowych i ekspresowych i pozwala na zrezygnowanie z tablicy U-26a na pracach krótkotrwałych (zależne od wymagań zamawiającego, np. GDDKiA). Również w mieście  strzała świetlna jest bardzo dobrze widoczna i podnosi poziom bezpieczeństwa (np. przy zabezpieczaniu wypadków drogowych, na różnego rodzaju zdarzeniach). 

Najczęstsze zastosowania strzał świetlnych stosowanych na pojazdach: 

  • pojazdy patrolowe
  • samochody służb utrzymaniowych na drogach ekspresowych i autostradach
  • służba drogowa
  • pojazdy zabezpieczające różnego rodzaju zdarzenia drogowe i prace krótkotrwałe

Wszystkie oferowane przez DROGBIT.PL strzały świetlne są standardowo wyposażone w: 

  • ramę ze stali ocynkowanej
  • 15 lamp LED najnowszej generacji (wersja FLAT, płaska, niższy opór powietrza, bardzo niski pobór energii)
  • automatyczne podnoszenie, strzałi i ustawianie lamp, sterowane pilotem z kabiny pojazdu

Dodatkowo, oferujemy szereg możliwości wyposażenia dodatkowego, między innymi dodatkowe pulsatory 340mm, system pionowania lamp, pilot bezprzewodowy i inne. 

Nasza firma oferuje strzały nie tylko w standardowych konfiguracjach - jesteśmy także otwarci na różne nietypowe modyfikacje - produkujemy wersje dopasowane pod potrzeby Klienta, także na rynki zagraniczne. Nasze strzały świetlne produkujemy m.in na rynek niemiecki, duński i czeski. 

W naszym asortymencie można znaleźć także Lampy świetlne, Strzały świetlne zestawy na samochód, Lampy ostrzegawcze, Pulsatory.

 

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl