Zakup znaków, barier czy ogrodzeń to z pewnością inwestycja w bezpieczeństwo pracowników, oraz budowy. Jednak nie zawsze projekt wymaga kupowania oznakowania. Czasami, przy pracach krótkotrwałych oraz gdy roboty są przeprowadzane tylko raz, lub przez krótki okres czasu lepszym rozwiązaniem może być wynajem oznakowania. 

DROGBIT.PL oferuje: 

  • wynajem barier stalowych przenośnych lekkich (tzw. koncertowych, przeciwtłumowych, imprezowych);
  • wynajem barier przenośnych z tworzywa;
  • wynajem sygnalizacji wahadłowej (typu LZA);
  • wynajem przyczepy z tablicą U-26a.

Nasze produkty charakteryzują się trwałością i estetyką a co najważniejsze - są od ręki dostępne w naszym magazynie w Szczecinie. 

Wynajmując produkty można je odebrać w magazynie, oferujemy też możliwość dostawy, rozstawienia, montażu, konfiguracji i demontażu wynajmowanego sprzętu. Przy produktach zaawansowanych (przyczepy z tablicami U-26a, sygnalizacja wahadłowa) oferujemy również bezpłatne szkolenia przed wynajmem. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie oraz do kontaktu w celu przygotowania spersonalizowanej oferty. 

UWAGA! WYCENIAMY I REALIZUJEMY NIETYPOWE PRODUKTY SPOZA OFERTY SKLEPU!

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:  tel. 91 307 88 23 lub 534 998 823 lub 731 998 823

JESTEŚMY TEŻ DOSTĘPNI ZA POŚREDNICTWEM MAILA: biuro@drogbit.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl