Promocje
Pachołek drogowy U-23b - Wys. 75 cm - Odblaskowy ciężki z gumową podstawą
Pachołek drogowy U-23b - Wys. 75 cm - Odblaskowy ciężki z gumową podstawą
74,91 zł 60,27 zł 60,90 zł 49,00 zł
szt.

Łąki kwietne 

Łąki kwietne, to mieszanka nasion, w której znajdziemy same kwiaty. Wysiew rozpoczyna się wiosną i po kilku tygodniach pojawia nam się łąka kwietna, która tworzy swój mały ekosystem. Kwiatostany przyciągają owady, pszczoły, a także małe ptaki i ssaki, na łące kwietnej wiele z nich ma swoje schronienie. Dlatego łąka kwietna to idealne rozwiązanie do parków czy skwerów, w których liczą się odczuwalne walory estetyczne.

Łąka kwietna to powrót do korzeni, do czasów dzieciństwa, kiedy w miejscu bloków tereny były pokryte różnorodnymi łąkami. Łąki kwietne to przede wszystkim wygoda w ich pielęgnacji. Trawnik trzeba kosić nawet kilka razy w roku. Łąkę kwietną wystarczy skosić raz do roku - tą jednoroczną, natomiast dwa razy do roku wieloletnią. Łąki kwietnej nie trzeba nawozić ani dodatkowo nawadniać. Rośliny długo wytrzymają w suszy, zachwycając swoim wyglądzie. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wszystkie materiały graficzne i tekstowe zamieszczone na niniejszej stronie są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich kopiowanie i wykorzystywanie bez pisemnej zgody właściciela strony drogbit.pl jest zabronione i grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl